Stangrinanti, švytejimo suteikianti procedūra “Ampulių lietus”

Ši procedūra, skirta dehidratuotai, išsausėjusiai ir elastingumą praradusiai odai. Procedūros metu į odą įmaitinami net 3 – 5 aktyvieji Babor koncentratai – grožio eliksyrai. Ampulėje esantys aktyvieji ingridientai dėka smulkiųjų molekulių maksimaliai greitai įsigeria į odą ir užtikrina iškart juntamus bei matomus procedūros rezultatus.

Šią procedūrą rekomenduojame daryti 1 – 2 dienas prieš  Jums ypatingą progą, tam, kad makiažas dengtųsi nepriekaištingai, o veidas būtų skaistesnis, stangresnis ir elastingesnis, kad tą ypatingą progą Jus džiugintų vaizdas veidrodyje, o vėliau, ir fotografijose.

Esant reikalui, galima atlikti procedūrų kursą 4 procedūras kas savaitę.

PROCEDŪROS EIGA:

 • DEMAKIAŽAS. Nuo veido, kaklo, dekolte nuvalomi nešvarumai, makiažas. Demakiažui naudojamas paruošiamas enziminis prausiklis su vaisių enzimais ir vitaminu C.
 • TONIZAVIMAS. Tai svarbus žingsnis, galutinai pašalinantis nuo odos nešvarumus, nereikalingus riebalus, o svarbiausia – atstato odos pH. Priemonė – Acheno terminis vanduo atstatantis įvairius odos pažeidimus. „Thermal spray“ sudėtis praturtinta mineralais: natriu, kaliu, cinku, geležimi bei magniu.
 • ŠVEITIMAS: Atliekamas odos šveitimas, pašalinamos negyvos odos ląstelės, kad oda lengviau kvėpuotų, geriau pasisavintų kosmetinės priemonės, paskatinama odos ląstelių regeneracija. Naudojamas šveitimas enzimais arba su vaisių rūgštimis.
 • ĮMAITINAMAMI KONCENTRATAI: veido, kaklo ir dekolte oda prisotinama trimis – penkiais aktyviaisiais koncentratais. Iš pradžių oda intensyviai prisotinama drėgme, įmaitinant ampules Hydra Plus Active Fluid. Šie koncentratai skirti sausai, dehidratuotai odai. Dėl sudėtyje esančios hialurono rūgšties oda prisotinama drėgme, ji tampa lygi, gaivi, išnyksta sausumo raukšlelės. Pentavitinas, taip pat esantis koncentrato sudėtyje, padengia odą apsaugine plėvele ir ilgam apsaugo ją nuo drėgmės praradimo. Po to į odą įmaitinamas intensyviai stangrinantis koncentratas 3D Lifting Fluid, suteikiantis greitai pastebimą jauninantį efektą. Šio koncentrato sudėtyje esantis glaucinas modeliuoja veido kontūrus, šeivamedžio žiedų ir tropinio migdolo ekstraktai, kartu su tanino rūgštimi, stiprina jungiamąjį audinį, stangrina odą, gerina jos elastingumą. Dėl organinio silicio, alavijo ir hialurono rūgšties oda pridrėkinama, sustiprinama, ji tampa lygesnė bei skaistesnė.
 • KAUKĖ. Nepakeičiama BABOR putų kaukė „HSR Lifting Extra – Firming Foam Mask“. Energizuoja odą, akimirksniu ją išlygina, teikia ir kaupia drėgmę,stangrina. Ingridientai: avižų proteinai, skvalanas, vitaminas E, simonsijų, mango kauliukų sėklų aliejus, pantenolis. Kaukė nenuplaunama.
 • PROCEDŪROS UŽBAIGIMAS: akių srities oda palepinama paakių kremu „Anti-Wrinkle Eye Cream“. Ši paakių priežiūros priemonė stimuliuoja natūralią hialurono rūgšties gamybą ir efektyviai mažina išraiškos raukšleles. Šviesą atspindintys pigmentai optiškai sumažina matomas mimikos raukšleles aplink akis, o organinis silicis sustiprina ir pagerina audinio struktūrą

Rezultatas:

 • Oda tampa gaivesnė
 • Lygesnė
 • Išnyksta sausumo (smulkiosios) raukšlelės
 • Sugrąžinamas odos elastingumas bei stangrumas
 • Pagyvėja veido spalva
 • Oda pridrėkinama
 • Suaktyvinami regeneraciniai procesai.
Registracija!