Procedūra su spirulina “Algae”

Žemėje yra daugiau kaip 25000 rūšių dumblių, kurie skiriasi dydžiu ir maitinimosi būdais. Seniausi yra melsvadumbliai, atsiradę maždaug prieš 3,5mrld. metų. Dėl vykdomos fotosintezės ir sugebėjimo įsisavinti ore esantį azotą, jie apsirūpina visais gyvybinei veiklai reikalingais komponentais: baltymais, riebalais, angliavandeniais, vitaminais ir išlieka žemėje daugelį milijonų metų. Plokščioji vingrūnė (Spirulina platensis) – gėlavandenis mikroskopinis dumblis, vertinamas dėl baltymų, aminorūgščių, mikroelementų ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų gausos.  Spirulina platensis natūraliai randama  Pietų Amerikos, Azijos ir Afrikos gėluose vandens telkiniuose.

Spirulinoje ypač gausu: pigmentų (fikocianino, stabdančio navikinių ląstelių augimą, stimuliuojančio imunitetą, chrolofilo, organizme lengvai pakeičiamo hemoglobinu bei pasižyminčio detoksinėmis savybėmis, beta karotino, svarbaus geram regėjimui palaikyti); amino rūgščių, kurios yra pagrindinė organizmo ,taip pat odos, statybinė medžiaga; geležies, kuri ypač svarbi kraujo gamyboje; fosforo, kalio, magnio, cinko, natrio, kurių tinkamas santykis teigiamai veikia organizmą, odos pH ir apsaugines funkcijas;  B grupės vitaminų, reikalingų nervų sistemos stabilumui ir sveikai nagų bei plaukų struktūrai palaikyti, odos riebalinių liaukų reguliavimui.

Pasitelkią į pagalbą šį nuostabų produktą, siūlomą mūsų mylimiausios BABOR kosmetikos, sukūrėme Jums veido procedūrą su spirulina. Tai procedūra padėsianti akimirksniu pasiekti konforto jausmą odoje, atsikratyti nemalonaus tempimo jausmo, jautrumo, papilkėjusios odos spalvos. Siūlome procedūrų kursą 4 – 8 procedūras, kartą per savaitę, arba profilaktikai – 1 procedūrą per mėnesį. Geriausi rezultatai odai ir visam organizmui vartojant spiruliną iš vidau ir iš išorės.

Procedūros eiga:

 • DEMAKIAŽAS. Nuo veido, kaklo, dekolte nuvalomi nešvarumai, makiažas. Demakiažui naudojamas paruošiamas enziminis prausiklis su vaisių enzimais ir vitaminu C.
 • Tai svarbus žingsnis, galutinai pašalinantis nuo odos nešvarumus, nereikalingus riebalus, o svarbiausia – atstato odos pH. Priemonė – Acheno terminis vanduo atstatantis įvairius odos pažeidimus. „Thermal spray“ sudėtis praturtinta mineralais: natriu, kaliu, cinku, geležimi bei magniu.
 • ŠVEITIMAS. Pašalinamos negyvos odos ląstelės, kad oda būtų skaistesnė ir plonesnė. To pasekoje pagerėja vėliau naudojamų kosmetikos priemonių skvarba. Naudojamas enziminis šveitimas, kuris vaisių fermentų pagalba švelniai ištirpdo negyvas odos ląsteles. Sulygina odos spalvą. Į enziminį šveitiklį į maišome SPIRULINOS miltelių.
 • AMPULĖ. (papildomai). Giliai drėkinantis ir detoksikuojantis koncentratas skirtas sausai, dechidratuotai veido odai. Teikia intensyvia drėgmę ir ilgai išlaiko ją odoje. Švariausi jūros gelmių planktono dumbliai aprūpina odą naudingais mikroelementais. Taip pat stimuliuoja mikrocirkuliaciją, pagyvina odą. Odos spalva tampa lygesnė, skaistesnė, oda stangri ir švytinti. Ingridientai: diatomiai žalieji, rudieji ir mėlynai žalieji dumbliai.
 • KAUKĖ.Paskirstoma maitinanti, drėkinanti, regeneraciją skatinanti kreminė kaukė visiems odos tipams. Minkština odą, atstato lipidinę odos plėvelę, drėkina bei ramina. Oda tampa putli, švelni ir elastinga. Ingridientai: Alpinės rožės kamieninės ląstelės, taukmedžio sviestas, Vitaminas E, sojos ir sezamo aliejai, pantenolis. Į šią kaukę papildomai įmaišome SPIRULINOS miltelių.
 • BAIGIAMOJI PRIEŽIŪRA. Ant veido, kaklo, dekolte paskirstomas kremas pagal tuometinę kliento odos būklę ir oro sąlygas. Nepamirštame ir paakių.

Rezultatai:

 • Oda sudrėkinta ir pamaitinta
 • Išnykęs jautrumas atsiradęs dėl odos pažeidimų
 • Po truputį atstatomas odos hidrolipidinis barjeras
 • Oda skaistesnė
 • Komforto ir gaivos jausmas odoje

Procedūros trukmė: 40 min

Registracija!