Stangrinanti, priešraukšlinė veido procedūra

Žmogaus odą sudaro tūkstančiai įvairių ląstelių, kurios reguliariai atsinaujina. Šis atsinaujinimo procesas vyksta dėl žmogaus odoje esančių kamieninių ląstelių, kurios reguliariai dauginasi ir atnaujina pažeistą laiko ir įvairių veiksnių odos plotą. Bet kamieninių ląstelių atsargos žmogaus odoje, kaip ir visame organizme, su kiekvienais metais senka, todėl žmogus sensta, oda nebe atsinaujina taip lengvai ir greitai, plonėja ir raukšlėjasi.

„Papildžius“ kamieninių ląstelių skaičių odoje, galima stimuliuoti senstančių ir nebefunkcionuojančių odos ląstelių veiklą. Todėl, kai kamieninės ląstelės patenka į viršutinį ar gilesnius odos sluoksnius, pastebimas tiesiog akivaizdus ir visapusiškas odos būklės pagerėjimas – oda išsilygina, dingsta raukšlės, randai, jautrumas, gerėja odos tonusas ir drėgmės lygis.

Veikiant aplinkos toksinams, tokiems kaip smogas, ozonas, saulės spinduliai ir kt. organizme atsiranda kenksmingos molekulės. Šios molekulės reaguoja su kamieninėmis ląstelėmis ir kenkia joms ar net visiškai jas sunaikina. Ląstelių atsinaujinimo procesas drastiškai sulėtėja, todėl žymiai pagreitėja odos senėjimas.

Taigi, siūlome Jums stangrinančią veido procedūrą, kurios metu naudojama prabangi BABOR kosmetikos linija su Alpių rožių kamieninėmis ląstelėmis. Kad padėtume Jūsų odai.

Procedūros eiga:

 • DEMAKIAŽAS. Nuo veido, kaklo, dekolte nuvalomi nešvarumai, makiažas. Demakiažui naudojamas švelnus, švelnus, net jautriai odai tinkantis pienelis „Ultimate Repair“
 • TONIZAVIMAS Tai svarbus žingsnis, galutinai pašalinantis nuo odos nešvarumus, nereikalingus riebalus, o svarbiausia – atstato odos pH. Priemonė – Acheno terminis vanduo atstatantis įvairius odos pažeidimus. „Thermal spray“ sudėtis praturtinta mineralais: natriu, kaliu, cinku, geležimi bei magniu.
 • ŠVEITIMAS. Pašalinamos negyvos odos ląstelės, kad oda būtų skaistesnė ir plonesnė. To pasekoje pagerėja vėliau naudojamų kosmetikos priemonių skvarba. Sausai, jautriai, plonai odai naudojamas enziminis šveitimas, kuris vaisių fermentų pagalba švelniai ištirpdo negyvas odos ląsteles. Sulygina odos spalvą.
 • AMPULĖ. Veikliųjų medžiagų koncentratas įvedamas rankiniu būdu.  Gali būti keliatas tinkamų variantų (hialurono rūgšties, kolageno, vitaminų, peptidų… ir k.t.).
 • KAUKĖ. Nepakeičiama BABOR putų kaukė „HSR Lifting Extra – Firming Foam Mask“. Energizuoja odą, akimirksniu ją išlygina, teikia ir kaupia drėgmę,stangrina. Ingridientai: avižų proteinai, skvalanas, vitaminas E, simonsijų, mango kauliukų sėklų aliejus, pantenolis.
 • MASAŽAS Atliekamas stangrinantis masažas, o kaip masažo priemonė naudojama „HSR Lifting Extra – Firming Foam Mask“, taip jos poveikis dar labiau užtikrinamas. Kaukė nenuplaunama.

Rezultatai:

 • Išnyksta smulkiosios raukšlelės, o giliosios sumažėja.
 • Oda žymiai stangresnė.
 • Tikslesni veido kontūrai.
 • Veidas sveikai įraudęs.
 • Minkštesnė, pamaitinta, sudrėkinta oda.
Registracija!