Ultragarsinis valymas vyksta netraumuojant odos paviršiaus, tačiau giliai, ląsteliniame lygmenyje.
Saugus, bet kartu ir gilus, subtilus ir veiksmingas odos valymas, šalinant nešvarumus bei negyvas odos ląsteles, ar riebalų perteklių.
Ultragarsinis valymas. Tai vienas moderniausių ir efektyviausių metodų, taikomų šiuolaikinėje kosmetologijoje odos valymo procedūrose. Šis būdas beveik neskausmingas ir nepalieka potrauminių žymių. Puikiai tinka ir labai jautriausiai odai.
Ultragarsinis valymas taip pat puikus sprendimas esant riebiai ar mišriai odai su išsiplėtusiomis poromis, komedoniniais kamštukais, seborėjai, hyperpigmentacijai, keratozinei odai. Tai tobula procedūra rudenį, kadangi vasarą saulė skatina riebalinių liaukų veiklą, rudenį odos užterštumas būna didesnis, gali net pasirodyti arba paūmėti jau esama aknė. Taip pat taikoma ir odai su amžiaus pakitimais. Puikus estetinis būdas, tolinantis senėjimo procesus odoje.
Procedūra kartojama kas 21 – 28 dienas.
Rezultatai:
- Skaistesnė, lygesnė odos spalva;
- Švarios ir susitraukusios poros;
- Po procedūros oda lengviau kvėpuoja;
- Geriau įsisavinamos kasdienės kosmetikos priemonės;
Procedūros eiga:
- Demakiažas;
- Odos šveitimas. Atliekamas mechaninis šveitimas (jeigu oda neturi kontraindikacijų) tam, kad oda lengviau išbrinktų;
- Tonikas atstato odos pH, gaivina, nuvalo nešvarumų ir riebalų likučius nepažeisdamas odos. (naudojamas kelis kartus per procedūrą);
- Odos brinkinimas. Tam, kad poros lengviau išsivalytų ir oda nebūtų traumuojama;
- Odos valymas ultragarsu;
- Kaukė. Dažniausiai parenkama valomoji, raminanti, antibakterinė kaukė su akiūkio, hamamelio ekstraktais, salicilo rūgštimi, koalinu, bisabalolu…bet esant poreikiui gali būti naudojma hialurono rūgšties kaukė, ar kita.
- Parenkamas pagal odos tipą.
Kontraindikacijos:
- Odos ligos;
- Onkologinės ligos;
- Širdies stimuliatorius;
- Nėštumas;
- Epilepsija;
- Ultragarso netoleravimas;