„Baltijos bangos“ Energizuojanti procedūra nugarai

Įtampa ir stresas- daugelio šiuolaikinių žmonių kasdieninis palydovas, todėl nenuostabu, kad po įtemptos darbo dienos tiesiog būtina rasti laiko kokybiškam, kūną ir sielą atpalaiduojančiam poilsiui. Tad jei ir Jūs jaučiate, kad organizmas trokšta atokvėpio akimirkų bei malonių pojūčių, pasilepinkite masažu!
Nugaros masažas yra vienas reikšmingiausių žmogaus organizmui- šiame kūno plote išsidėstę stambesnieji raumenys, kurios masažuojant pagerėja visos jų atliekamos funkcijos: judesiai tampa tikslesni, padidėja darbingumas. Masažo metu bus išjudinti nugaros, kaklo raumenys, apims galvą.
Procedūros eiga:
1. Nugaros šveitimas THALION šveitikliu su jūros druska 5min. Jūros druskos kristalai, šioje nuostabioje, polisacharidais prisotintoje želėje, puikiai šveičia ir suteikia odai nepakartojamą aksomo švelnumą. Pašalina nešvarumus ir mirusias ląsteles. Aprūpina odą mineralais ir mikroelementais. Gaivus, energijos suteikiantis aromatas. Oda tampa nepakartojamai švelni ir šilkinė. Laminaria digitata dumblis gausiai aprūpina būtiniausiais mineralais ir mikroelementais, atgaivina.
2. Nugaros masažas 30min atliekamas su THALION jūriniu magnio aliejum. Jūrinis magnis, 100% natūralus, išgautos iš jūros vandens. Veikimas: kompensuoja magnio trūkumą organizme, gerina emocinę būseną, mažina nuo adrenalino išsiskyrimo sukeltą stresą, kovoja su raumenų skausmais ir mėšlungiu, gerina miegą, reguliuoja energetinę apykaitą, padeda pašalinti toksinus, gerina kalcio įsisavinimą kauluose, atkuria odos barjero funkciją.
3. Galvos masažas 5min

Procedūros trukmė 40min

Registracija!