„Baltijos bangos“ Energizuojanti procedūra visam kūnui

THALION grožio filosofiją įkvėpia jūra ir ją supanti gamta. Tai nepakartojamas sveikatos rezervuaras, kuris gali patenkinti visus kūno poreikius. Atraskite visus jūrinės aplinkos teikiamus privalumus. Jūra- tai neišsenkantis natūralių turtų šaltinius, kuris mus įkvėpia ir žavi. Jūra simbolizuoja grynumą, laisvę ir atentiškumą.

Procedūros eiga:

  • Viso kūno šveitimas THALION šveitikliu su jūros druska. Jūros druskos kristalai, šioje nuostabioje, polisacharidais prisotintoje želėje, puikiai šveičia ir suteikia odai nepakartojamą aksomo švelnumą. Pašalina nešvarumus ir mirusias ląsteles. Gaivus, energijos suteikiantis aromatas. Oda tampa nepakartojamai švelni ir šilkinė. Laminaria digitata dumblis gausiai aprūpina būtingiausiais mineralais ir mikroelementais, atgaivina. Polisacharidai turi stiprų drėkinamąjį poveikį ir apsaugo odą nuo vandens netekimo.
  • Atpalaiduojantis viso kūno masažas atliekamas su THALION jūrinio magnio aliejum. Jūrinis magnis, 100% natūralus, išgautos iš jūros vandens. Veikimas: kompensuoja magnio trūkumą organizme, gerina emocinę būseną, mažina nuo adrenalino išsiskyrimo sukeltą stresą, kovoja su raumenų skausmais ir mėšlungiu, gerina miegą, reguliuoja energetinę apykaitą, padeda pašalinti toksinus, gerina kalcio įsisavinimą kauluose, atkuria odos barjero funkciją.

Šio tipo masažo privalumas – masažuojamas visas kūnas, tad teigiamas poveikis gilus ir ilgai išliekantis.

Procedūros trukmė 90min.

Registracija!