Apie mus

KANTI GROŽIO IR ESTETIKOS STUDIJA

Apie mus

 

KANTI – tai indiškas moters vardas reiškiantis grožį.
KANTI salone Jūsų laukia jaukus interjeras, kokybiška įranga, dėmesys ir malonus aptarnavimas kiekvienam.
Aukštos kvalifikacijos darbuotojai, jų kasdieninis darbas, sukaupta patirtis ir klientams suteikiamos kokybiškos paslaugos leidžia KANTI didžiuotis puikiais rezultatais.
Apsilankymas mūsų salone padės atsipalaiduoti, pailsėti nuo kasdieninių rūpesčių ir taps geru Jūsų prisiminimu.
Kiekvienas žmogus – savojo grožio kūrėjas, o mūsų tikslas – Jums padėti.

KANTI GROŽIO IR ESTETIKOS STUDIJA

Mūsų speacialistai
kanti
Džulija

Masažo terapeutė

XXI amžius į mūsų gyvenimą atnešė naujas technologijas, tobulą buitinę techniką, beprotišką gyvenimo ritmą. Progresyvios technologijos mus atlaisvino nuo daugelių fizinių darbų, nuolatos patiriama įtampa, stresas tinkamai neatpalaiduoja kūno raumenų. Žmogaus kūnas tampa vis labiau sustingęs

kanti
Simona.

Manikiūro - blakstienų priauginimo meistrė

Mano gyvenimo tikslas yra domėtis grožiu, o darbo kredo – iškirtinis dėmesys klientui ir aukščiausios kokybės paslaugos. Norėdama tai pasiekti, nuolatos tobulinu savo įgūdžius bei keliu kvalifikaciją įvairių seminarų ir mokymų metu. Iš pradžių mane sužavėjo vizažisčių amatas, tad pati nusprendžiau ja tapti ir 2015 metais baigiau “Make Up Secrets akademijos” organizuojamus mokymus, ties tuo nesustojau, užtvirtinus makiažo žinias, ėmiau domėtis toliau ir 2015 metais baigiau “Grožio kultas” organizuojamus Klasikinio blakstienų priauginimuo kursus. 2016 metais baigiau Volume blakstienų kursus, 2018 metais savo žinias atsinaujinau “Grožio kultas” organizuotuose kursuose.