Apie mus

KANTI GROŽIO IR ESTETIKOS STUDIJA

Apie mus

 

KANTI – tai indiškas moters vardas reiškiantis grožį.
KANTI salone Jūsų laukia jaukus interjeras, kokybiška įranga, dėmesys ir malonus aptarnavimas kiekvienam.
Aukštos kvalifikacijos darbuotojai, jų kasdieninis darbas, sukaupta patirtis ir klientams suteikiamos kokybiškos paslaugos leidžia KANTI didžiuotis puikiais rezultatais.
Apsilankymas mūsų salone padės atsipalaiduoti, pailsėti nuo kasdieninių rūpesčių ir taps geru Jūsų prisiminimu.
Kiekvienas žmogus – savojo grožio kūrėjas, o mūsų tikslas – Jums padėti.

KANTI GROŽIO IR ESTETIKOS STUDIJA

Mūsų speacialistai
kanti
Džulija

Masažo terapeutė

XXI amžius į mūsų gyvenimą atnešė naujas technologijas, tobulą buitinę techniką, beprotišką gyvenimo ritmą. Progresyvios technologijos mus atlaisvino nuo daugelių fizinių darbų, nuolatos patiriama įtampa, stresas tinkamai neatpalaiduoja kūno raumenų. Žmogaus kūnas tampa vis labiau sustingęs

kanti
Simona.

Manikiūro - blakstienų priauginimo meistrė

Mano gyvenimo tikslas yra domėtis grožiu, o darbo kredo – iškirtinis dėmesys klientui ir aukščiausios kokybės paslaugos. Norėdama tai pasiekti, nuolatos tobulinu savo įgūdžius bei keliu kvalifikaciją įvairių seminarų ir mokymų metu. Iš pradžių mane sužavėjo vizažisčių amatas, tad pati nusprendžiau ja tapti ir 2015 metais baigiau “Make Up Secrets akademijos” organizuojamus mokymus, ties tuo nesustojau, užtvirtinus makiažo žinias, ėmiau domėtis toliau ir 2015 metais baigiau “Grožio kultas” organizuojamus Klasikinio blakstienų priauginimuo kursus. 2016 metais baigiau Volume blakstienų kursus, 2018 metais savo žinias atsinaujinau “Grožio kultas” organizuotuose kursuose.

kanti
Monika

Kosmetologė

Kas yra grožis? Grožio sąvoka yra neaprėpiamai plati, kiekvienas grožį suprantame savaip, kai kam tai jaunystė, kai kam tai elegancija, o kai kam tai susiję su sveikata…  Jeigu paklaustumėte manęs kas yra grožis, vienareikšmiškai atsakyčiau, kad tai yra laimingas  žmogus. Nuo pat vaikystės buvau likimo stumiama į grožio sferą. Tai prasidėjo kai susipažinau su dekoratyvine … Toliau skaityti Kosmetologė Monika

kanti
Jolanta

Plaukų stilistė

Esu plataus profilio kirpėja, Atlieku moteriškus, vyriškus ir vaikiškus kirpimus, darau gydomąsias – atstatomąsias plaukų procedūras. Atlieku įvairius dažymas. Labai myliu savo darbą, esu orientuota į kliento norus. Pats geriausias įvertinimas- tai klientų šypsena išeinant iš studijos. Mielai palepinsiu Jūsų plaukus nuo kirpimų iki lepinančių procedūrų, taip pat patenkinsiu Jūsų lūkesčius. Iki pasimatymo!