Kosmetologė Monika

Kas yra grožis? Grožio sąvoka yra neaprėpiamai plati, kiekvienas grožį suprantame savaip, kai kam tai jaunystė, kai kam tai elegancija, o kai kam tai susiję su sveikata…  Jeigu paklaustumėte manęs kas yra grožis, vienareikšmiškai atsakyčiau, kad tai yra laimingas  žmogus.
Nuo pat vaikystės buvau likimo stumiama į grožio sferą. Tai prasidėjo kai susipažinau su dekoratyvine kosmetika, jau nuo 14 metų pradėjau domėtis vizažu. Makiažus pradėjau atlikinėti ant draugių, giminaičių, o galiausiai ir ant nepažįstamų klientų, kurių ratas sparčiai išaugo. Mamos dėka išmokau prižiūrėti savo veido odą ir jau nuo pat paauglystės svajojau tapti kosmetologe. Sulaukusi mokyklos baigimo įstojau į “Socialinių mokslų kolegiją” ir 2019m. įgijau Grožio terapijos profesinio bakalauro laipsnį. Svajonė tapti kosmetologe išsipildė, noras tobulėti nei kiek nesumažėjo, norisi eiti tik pirmyn!
Tad mielos klientės, mano pareiga yra užtikrinti, kad Jūs iš mano kabineto išeitumėte pailsėjusios, išgražėjusios ir be abejonės laimingos. Kviečiu jus susipažinti, tad registruokitės procedūroms ir netrukus susimatysime!