Masažo terapeutė

XXI amžius į mūsų gyvenimą atnešė naujas technologijas, tobulą buitinę techniką, beprotišką gyvenimo ritmą. Progresyvios technologijos mus atlaisvino nuo daugelių fizinių darbų, nuolatos patiriama įtampa, stresas tinkamai neatpalaiduoja kūno raumenų. Žmogaus kūnas tampa vis labiau sustingęs. Mes juk nesame mechanizmai, kurių detales galima lengvai pakeisti.Bet kiekvienas iš Jūsų gali padėti sau, tam tik reikia noro ir atrasti laiko.

Jau nuo gilios senovės yra žinoma koks yra masažo poveikis žmogaus organizmui: sveikam žmogui padeda fiziškai sustiprėti, o pažeistam sušvelninti skausmą, sumažinti raumenų įtampą, sušildyti, nuraminti.Atrasti harmoniją su savo kūnu Jums padėsiu ir aš. Mano patirtis šioje srityje nuo 2013 metų: 2013 metais baigiau „Sidabrinio lotoso akademija“ organizuojamus mokymus ir įgijau „Pirmos kategorijos masažuotojas“ Kvalifikacijos sertifikatą, tais pačiais metais papildomai mokiausi ir tobulinausi, įgijau Kvlifikacinius sertifikatus: “ Universalaus profilio meistrė“, „Relaksinio masažo meistrė“, „Anticeliulitinis kūno grožio kompleksas“, „STONE-SPICE“ masažas.

Ties tuo nesustojau 2014 metais įgijau Kvalifikacinius sertifikatus: „Imperatoriškasis japoniškas veido masažas“, „Limfodrenažinio masažo“ meistrė, „AMANDA ŠAKTI“ – masažas su šokolado balzamu“ meistrė. 2015 m.-2017 m. mokiausi „ART OF BEAUTY“ mokykloje ir įgijau masažo-terapeuto specialybę, 2017 metais baigiau Tarptatinius ITEC mokymus ir gavau Sportinio masažo specialisto diplomą, 2017 metais tobulinausi ir įgijau „Tailandietiško masažo“ meistrės Kvalifikacinį sertifikkatą.

Savo žinias nuolat atnaujinu, dalyvauju įvairiuose seminaruose ir kursuose.Mano žinios ir praktika, o Jūsų noras padės mums pasiekti norimo rezultato.